Představujeme Collegu!

collega_intro.png

S velkou radostí oznamujeme spuštění našeho nejnovějšího produktu, který jsme vyvinuli především pro malé a střední firmy – Collega. Collega je zcela nová CRM platforma, která vám umožní zefektivnit a zautomatizovat váš obchodní proces od začátku až do konce.

Víme, že malé a střední firmy čelí mnoha výzvám při správě svých zákaznických vztahů a obchodních případů. Snažíte se držet krok s rychle se měnícím obchodním prostředím, udržovat a rozvíjet vztahy se zákazníky a zároveň se starat o mnoho dalších důležitých aspektů podnikání. S Collegou však můžete tyto výzvy překonat.

Co Collega přináší? Jedná se o fantastický CRM systém, který je navržen tak, aby byl intuitivní, efektivní a snadno použitelný pro malé a střední firmy. S Collegou už nebudete muset tápat a ztrácet čas hledáním správného nástroje či procesu. Naše platforma vás provede celým obchodním případem, od identifikace potenciálního zákazníka až po uzavření obchodu.

Představte si Collegu jako vašeho virtuálního kolegu, který vás bude provázet každým krokem. S funkcemi jako správa kontaktů, sledování obchodních případů, evidence schůzek, generování dokumentů jako jsou nabídky nebo faktury či seznamem produktů budete mít kompletní přehled o vašich zákaznících a obchodních aktivitách.

Pokud Vás systém Collega zaujal a chcete se dozvědět více, vyzkoušejte ho zcela zdarma na tomto odkaze.

Kontakt

DataSession s.r.o.
Pod Pekařkou 107/1, Podolí, 147 00 Praha 4
IČO: 09598871
© 2023 DataSession s.r.o.